2009 yılından itibaren zayıf akım ve güvenlik teknolojileri alanlarında hizmet vermekte olan Analitik Elektronik, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, tüm müşterilerimize eğitim, danışmanlık, projeye uygun sistem tasarımı ve teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Başlıca faaliyet alanlarımız, görüntülü görüntüsüz interkom, kapalı devre kamera izleme (CCTV), yangın algılama-ihbar ve söndürme, elektronik hırsız alarm, kartlı ve biometrik geçiş kontrol, genel seslendirme acil anons, SMATV-IPTV, data sistemlerinden oluşmaktadır.
Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile, doğru çözüm yaklaşımı, dürüst hizmet anlayışı ve devamlılık prensibinde, kurumsal firmalara hizmet vermeyi ilke edinmiştir

VİZYON

Çalıştığımız tüm projeleri, kendi projelerimiz gibi değerlendirerek, detaylı ve titiz şekilde inceledikten sonra en uygun mühendislik çözümlerini oluşturmak.

MİSYON

Dünya ve Türkiye’deki tüm teknolojik gelişmeleri takip edip sahip olduğumuz bilgi ve birikimi arttırarak daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanmaktır.